Важливі нюанси

Важливі нюанси еротичного масажу

Эротический массаж в КиевеПроводячи еротичний масаж, можна користуватися пір’ям, льодом, ароматичним маслом. Потрібно зробити вибір олії, яка сподобається партнеру. Природно, можна купити спеціальну олію для масажу, проте великих результатів можна досягти при змішуванні не липкого основного складу з ефірною олією, здійснивши тим самим підбір улюбленого аромату. Еротичний Київ проводиться в спеціалізованих салонах, хоча такий масаж з легкістю можна зробити в домашніх умовах.

Основною відмінністю такого масажу https://massage-king.kiev.ua/ є ритмічність. Кожне тіло має власний внутрішній ритм. При відчутті ритму партнера – добре, потрібно перебувати у ньому, якщо ритму поки немає – треба самостійно поставити його. Після закінчення певного проміжку часу виробляється необхідний ритм. Перед початком здійснення будь-яких дій треба повністю заспокоїтися, налаштуватися, злитися з партнером до дихання.

Метою такого сеансу є збудження партнера. Слід зазначити, що професійної масажисткою у процесі проведення масажу не можна чіпати статеві органи клієнта. Майстерність справжніх фахівців у тому, щоб чоловік досяг піку задоволення лише у вигляді ніжного погладжування і на эрогенные ділянки.

Один із головних секретів вважається те, що партнера обов’язково треба дражнити. Певний час масаж проводиться інтенсивно, після цього відбувається ослаблення, а згодом починаються дотики до тіла лише пальцями. Слід користуватися даною технікою у процесі роботи над кожною ділянкою тіла.

І ще еротичний масаж виступає як чудова діагностика, що дозволяє побачити кількість блоків у людині і ліквідувати їх.

Вчимося інтим масажу

Будь-який вид еротичного масажу матиме на увазі масаж, що проводиться між ніг партнера, який принесе йому масу задоволень. Якщо еротичний масаж робиться дівчині, вона повинна бути готова до того, що робитиметься масаж клітора і піхви. Більшість жінок від такого масажу отримують як задоволення, а й оргазм.

Для еротичного масажу найкраще використовувати спеціальні мастила. Не потрібно користуватися лосьйонами або іншими кремами, оскільки вони можуть спричинити сухість або подразнення.

Робити інтим масаж необхідно з того, що масажист повинен зосередитись на інтимній зоні, після чого почати ніжні погладжування лобкової частини. Дуже важливо щоб рухи були плавними та ніжними. Потрібно переконатися в тому, що партнерці добре, і ви не тягнете і не щипаєте її шкіру.

Після цього потрібно повільно перейти в зону клітора та масажувати його деякий час, а потім плавно перейти на масаж піхви. Під час такого масажу потрібно масажувати кожну клітинку і робити це у певному ритмі.
Наступні дії еротичного масажу будуть у тому, що треба одночасно почати масажувати клітор і точку G. Для того, щоб партнерці не було боляче необхідно використовувати достатню кількість мастила або лубриканта. Після цього можна буде масажувати точку G та стимулювати деякий час. Для того щоб переконатися в тому, що партнерка отримує максимум задоволення, можна буде подивитися не маленький горбок, який ви масажуватимете і він наливатиметься кров’ю.

Під час еротичного масажу не потрібно забувати про те, що клітор досить чутливий, тому з його масажем не потрібно перестаратися, оскільки у жінки може з’явитися дискомфорт і тоді вона не отримає розслаблення та задоволення від еротичного масажу.