Тайський боді масаж

Боді-масаж як засіб боротьби з депресивними станами

Перевтома на роботі, непрості стосунки з партнером часто призводять до затяжної депресії. Особливо складно впорається з таким розладом під час весняного авітамінозу або осінньої нудьги. Але є відмінний засіб, який швидко приведе до норми.

Масаж з елементами еротики

Якщо немає можливості взяти кілька вихідних і полетіти до моря, то еротичний масаж стане гідною заміною і дозволить забути про неприємності, відпустити складні проблеми і налаштуватися на позитив. Докладнішу інформацію та потрібні контакти можна знайти на сайті. Тим, хто вперше збирається до масажистки, важливо знати про особливості візиту.

Повна конфіденційність та максимальна усамітнення. Жодних особистих даних повідомляти не потрібно, можна лише визначитися з видом масажу. У кімнаті крім клієнта та дівчини нікого немає.
Розслаблююча атмосфера, яка включає стерильні приналежності, напівтемрява, душ перед сеансом, приємну музику і збудливі аромати.
Відсутність повноцінного статевого контакту. Салон масажу немає нічого спільного зі сферою інтим-послуг.
Повністю оголена масажистка, яка торкається чоловіка всім тілом: сідницями, грудьми, волоссям.

Особливості тайського боді масажу

Понад дві тисячі років тому була відкрита техніка неймовірного тайського масажу. Одночасно почав виконуватися еротичний вид масажу, який приносить справжню насолоду чоловікам. Раніше така процедура виконувалася виключно багатіїв, але в даний час вона є доступною для кожного. Потрібно лише замовити тайський боді масаж у салоні.

Процедура виконання цього виду масажу відрізняється від інших різновидів. Якщо звичайний сеанс передбачає використання таких прийомів, як розтирання, вібрація, розминання, то процесі проведення тайського масажу акцентується увагу на розтягуванні і натисканні.

Є ряд принципів, що виступають як основа масажу, незалежно від того, чи є він еротичним чи ні. До цих принципів відносять:

початок процедури – масування кінцівок, перехід до тіла, повернення до кінцівок;
всі дії виробляються у напрямку від ніг до голови;
як і при виконанні інших видів масажу, спочатку здійснюється м’яке та ніжне вплив на тіло. Після цього рухи стають сильнішими та інтенсивнішими;
незалежно від цього, здійснюється еротичний чи звичайний масаж, вплив виробляється з усього тілу. Кожен рух робиться з рівною силою на всі боки тіла.

Тонкостей у здійсненні сеансу такого виду масажу безліч. Усі масажистки з ними знайомі та роблять все можливе для повного задоволення клієнтів. Серед великої кількості особливостей виділяють:

сеанс починається з того, що клієнт лягає на спину;
У процесі клієнт змінюватиме положення в наступній послідовності: поворот на правий і лівий бік, лежачи на животі, сидяче положення.

Перед початком сеансу поверхня обов’язково повинна бути розігріта за допомогою подушечок пальців.