Релакс масаж

Справжній еротичний масаж у Києві

У салоні еротичного масажу https://my-relax.com.ua/ ви отримаєте багато незабутніх вражень, адже на вас чекає занурення в незабутній світ релаксації та чуттєвої еротики. Такий вид масажу користується великою популярністю, адже кожен відвідувач може оцінити професійний підхід і багато цікавих рішень в області еротичного масажу. Салон повною мірою відповідає всім вимогам, які висувають до таких закладів. Адже тут можна задовольнити найпотаємніші бажання, розслабитися та відпочити душею та тілом. Чудовий інтер’єр кожної кімнати в салоні не тільки збуджує, а й вражає уяву з перших секунд. Тут затишна та романтична обстановка. Головне правило цього масажу – це комплексний підхід до якісного обслуговування кожного клієнта. На вас чекає ексклюзивний антураж, приємна музика та вишукана обстановка, і, звичайно ж, чудове мистецтво еротичного масажу. Зверніть увагу, що в салоні дівчата не надають інтимні послуги. Основне завдання це проведення сеансу масажу, який завжди ексклюзивний та особистісний, адже він заснований лише на ваших бажаннях та фантазіях. Казкова атмосфера та ніжні руки чарівних дівчат ви запам’ятаєте на довгий час. На сайті можна записатися на сеанс еротичного масажу, який подарують вам досвідчені дівчата. Кожен, хто приходить у салон еротичного масажу повчає неземну насолоду, відновлює сили та набуває душевної рівноваги. Як і стародавні греки, досвідчені дівчата досконало володіють різними секретами такого виду масажу, тому їм добре відомо, як подарувати насолоду та незабутнє задоволення. Відвідавши салон, ви поринете у світ блаженства, відвернетесь від звичних буднів і відновите душевну рівновагу.
Століттями люди вивчають власне тіло, удосконалюючи себе та відшукуючи нові методи отримання насолоди. Одним із таких способів є еротичний масаж. Еротичний масаж це незвичайна гра, в якій лагідні дотики чергуються з поцілунками та лагідними погладжуваннями. Виконаний вправно еротичний масаж може принести не меншу насолоду, ніж фактично секс.
Щоб масаж доставив вашому чоловікові велике задоволення, подбайте про те, щоб він добре розслабився і думав тільки про вас, а не про свою роботу. Чудово сприяє розслабленню тепла ванна. Думаю, ваш улюблений чоловік не буде проти, якщо ви ласкаво потрете йому попереку або масажними переміщеннями втрети шампунь в шкіру голови. Після закінчення ванни викладаєте коханого в ліжко і починаєте масажувати.

До еротичного масажу краще переходити повільно. Тобто спочатку ви масажує його ноги і руки. На ногах і руках досить багато активних точок, тому масаж долонь і стоп не тільки посилить кровотік і зніме м’язову напругу, а й приведе його до розслабленого стану. А це вам і потрібно.

Так, у деяких чоловіків величезні пальці на ногах є ерогенною територією. Зрозумію, не кожна жінка зможе пристрасно і ласкаво цілувати взасос пальці ніг свого чоловіка, але спробувати варто.

Від ніг і рук переходимо на попереку – у вашому арсеналі ласкаві акуратні розминання та погладжування. Починати необхідно з дуже легких погладжувань, майже без тиску на шкіру.

Неспішно ви збільшуєте швидкість рухів та інтенсивність натискання. Можна рухати руками по колу або вгору-вниз. Не перестарайтеся, інакше ваш улюблений чоловік відчує себе не як у раю, а як у камері тортур.

Але, коли ви станете робити еротичний масаж чоловікові, ніжність може приспати в прямому значенні слова. Щоб чоловік не заснув протягом масажу, міняйте погладжування з поцілунками. Особливо чутливі до поцілунків нижня частина шиї, мочка місце і вуха на попереку, трохи вище за копчик.

Але, пам’ятайте і про особисті родзинки кожного чоловіка – можливо, у вашого чоловіка поцілую шиї та вуха не покличуть жодних особливих почуттів. Але він може захопитися масажем сідниць. Погладжуйте, розтирайте, можна навіть грайливо шльопнути його по попі або навіть просто покусати.