Пансіонат для літніх Ренесанс

Пансіонат “Ренесанс” – який він?

Відповідаючи на запитання, який у нас пансіонат, на думку відразу спадають такі риси — великий і ефективний, тихий і затишний, сучасний і зручний.

Пансионат для пожилых людей возле ЛьвоваВеликий та ефективний. Новий триповерховий будинок, зданий в експлуатацію влітку 2021 року. Загальна площа приміщень – близько 500 м2. Його проектували так, щоб житлові кімнати були просторими та зручними, були великі зали для спільних активностей, а технічні приміщення, коридори та сходи (непродуктивні площини) забирали якнайменше місця. Оглядаючи наш будинок у Львові для людей похилого віку ми розуміємо – нам вдалося створити гармонійне та зручне простір для реабілітації та догляду за літніми людьми.
Тихий та затишний. Пансіонат Ренесанс, хоч і розташований у Львові, знаходиться далеко від шумних трас, у дуже тихому місці. Тут немає поряд великих споруд. Навколишня територія обнесена великою 2,5-метровою огорожею комфортного кольору «графіт». Для прикраси території ми вибрали гаму сірих кольорів із багатою бордово-коричневою гамою стін та фасаду. Завершується це великою кількістю зелених насаджень. Графіт-бордо-зелений – територія виглядає дуже свіжо та класно.

Пансіонат Ренесанс знаходиться під цілодобовим наглядом охоронної компанії, тому ніхто і ніщо не потурбує ваших рідних.

Сучасний та зручний. Будинок проектувався саме для проживання людей похилого віку, тому тут все до дрібниць передбачено для їх комфорту. Плитка на території пансіонату Ренесанс безшовна, людині похилого віку буде легко пересуватися по території і не боятися спіткнутися під час прогулянки. Ми спеціально спроектували та побудували все так, щоб від входу на територію та в кімнату (туалет) на першому поверсі можна було потрапити без сходинки. Кожен окремий поверх безбар’єрний, немає перемичок у дверних переходах, також немає бортиків у душах.

Будинок добре утеплений, має енергоспоживання А класу, ви не переплачуєте за комунальні послуги, а вашим батькам буде тепло та затишно в номерах взимку чи похмуру осінь. Влітку у нас комфортно та прохолодно, в т.ч. завдяки кондиціонерам.

Є економ-номери на 4 та 5 осіб, але переважають комфортні номери на 2-3 особи. У номерах все нове: ліжка, меблі, ортопедичні матраци, білизна, великі 32” телевізори. А в деяких досі приємно пахне свіжим ремонтом.

Словом, робили все як для батьків. До речі, в пансіонаті вже є перші жителі, ми заповнені на третину, тож ласкаво просимо до живого простору!
Гарний та свіжий. Оскільки пансіонат дуже свіжий, зараз триває активне озеленення території. У жовтні саджаємо малину, лохину, ожину — хочеться, щоб улітку наші мешканці поласували смачними ягодами. Також будуть інші рослини. Вже посадили ялицю та гортензію. На черзі – багато хвойних рослин. Зараз вибираємо якісь саме, тому що хочеться озеленити з душею і красиво. А поки що гордість нашої території – група з трьох великих кленів, під якими ваші рідні можуть відпочивати в літню спеку.

Щасливий та камерний. Ми – не мережна компанія. У нас немає альтернативних об’єктів, де можна розмістити ваші батьки. Немає великої дирекції, яку треба годувати. Немає великого колл-центру та штабу маркетологів. Ми зосереджені на тому, щоб створити живе, щасливе, безпечне місце для наших клієнтів, людей похилого віку, які потребують догляду з душею.

Наша завідувачка щодня на місці, має величезний досвід роботи і медсестру, і керує таким закладом, працювала і з психічними хворими, і з лежачими, вміє організувати роботу колективу і знає як створити кращі умови роботи закладу.

Якщо шукаєте кращого пансіонату своїх рідних – ви його вже знайшли! Запрошуємо у гості. Покажемо наші номери, кухню, відпочинкові зали, познайомтесь із завідувачкою, з нашими чудовими нянечками.