Еротик масаж

Еротичний боді масаж. Чого чекати

Про подібне диво, як боді масаж, чули дуже багато, а не всі чітко уявляють собі цей процес. Це ціле мистецтво, яке вперше вивчили азіатські люди. Наприклад, це стосується тайців. Так ось що таке боді масаж?

Історія

Сексуальая девушкаСпочатку цей тип масажу вважався лише оздоровчою операцією для тіла. Щоб вивчити техніку, масажисти відвідували особливі уроки, де йшлося про всі точки тіла, вплив на які робить людину потужнішим, здоровішим і бадьорішим. Вимога діє в обидві сторони. Поганий масаж прирікає людину на іпохондрію, знемогу і може погіршити стан здоров’я.

Боді еротичний масаж Київ у традиційному усвідомленні азіатських людей – це операція, яка не має жодного відношення до сексу чи еротики. Є на тілі людини деякі лінії, у місцях об’єднання яких створюються вікна. Наче через них в організм надходить енергія всесвіту, актуально потрібна кожному серед нас. Мета масажиста – відкрити ці вікна гранично повно. Знов-таки неправильний масаж повністю опечатує для галактичної енергії вхід. Відповідно до законам операція триває понад три години, а зазвичай туристи в азіатських країнах воліють традиційний годину чи два.

Любовний масаж

Любовний боді масаж має одну характерну особливість. Він дозволяє досягти сексуальної розрядки без прямого сексу. Тобто масажисти (або, точніше, масажистки) приводять замовника до оргазму лише своїм тілом, а без злягання. Як це відбувається? Таїландський боді масаж передбачає кілька кроків, які обов’язково дотримуються, незалежно від того, чи дівчина замовник або хлопець.

Раунд перший: адаптація

Як правило кімната для масажу складається з двох елементів: ванна з великою джакузі та будівля з ліжком. Адаптація ж полягає в тому, що спритна і жвава масажистка накопичує жарку воду, чудово пінить воду з запашним милом, а потім занурює туди замовника. Не для масажу – для миття! З даними у азіатів суворо – гість має бути акуратним і свіжим. Також, сам процес миття вважається базовим ступенем боді масажу, оскільки саме з нього все і стартує. Гола масажистка не тільки чистить замовника, але й синхронно впливає на тілесні місця. Певні гості набувають інтимної розрядки в джакузі. І, очевидно, цьому масаж не завершується.

Раунд 2-й: масування тілом

Вся карта любовного масажу Таїланду в тому, що жінка здійснює всі дії не руками, а всім тілом. Після миття замовника кладуть на накачаний матрац, обливають пінною олією. І тепер після цього жінка всім тілом починає зісковзувати по гостю. Оскільки азіатки дуже неміцні, вони можуть робити це оперативно та без проблем. При цьому часто жінки ковзають не тільки по низу, але і забираючись під хлопця. Стосування одного оголеного тіла з іншим викликає невимовні відчуття, від чого у більшості також приходить еякуляція. Якщо замовник – жінка, то її просто активно готують до майбутнього кроку, якщо вона від нього не відмовиться.

Раунд 3-й: секс

Масаж боді для сильної половини людства у Таїланді передбачає секс. Це включено у вартість послуг. А при прагненні можна і відмовитись, зрозуміло. Масажистки після того, як труть власним тілом замовника, знову купають і посилають в ліжко. Секс завжди захищений і на вибір: класичний або ротовий. Тобто масаж – це деяка еротична прелюдія. Що ж до дівчат, то вони можуть відмовитися від сексу і насолодитися просто масуванням тіла. При цьому будь-який зал, що дає послуги з боді масажу, пропонує будь-яку масажистку на вибір, а не будь-яка готова на спілкування з клієнткою.