Еромасаж у дома

Як подарувати еротичну насолоду в домашніх умовах

Еротичний масаж допомагає позбутися психологічної та фізичної втоми. Дотики до різних ділянок тіла дозволяють розслабитися та отримати задоволення. Інтимний масаж дружині – чудова можливість проявити ніжність до другої половини та зміцнити близькі стосунки між партнерами. Якщо подружжя охолодило одне до одного, то еротичний масаж – ефективний спосіб розпалити пристрасть та сексуальний апетит.

М’якими рухами розминайте кожен пальчик, ступню та ділянку між пальцями. На ступнях знаходиться безліч нервових закінчень, їх стимулювання принесе партнерці масу задоволення. Від погладжувань переходять до розминання рубом долоні чи фалангами пальців. З кистями рук робіть за такою ж схемою – спочатку ніжні погладжування, потім інтенсивніше розминання.

Класичне масажування включає розтирання, натискання, розминання руками різних ділянок тіла. Еротичний чи інтимний масаж доповнюється ніжними погладжуваннями всім тілом партнера та поцілунками. Ця техніка прийшла до нас зі Сходу. Так, наприклад, у Китаї контролювали тривалість статевого акту за допомогою стимуляції певних точок, а в Індії збудливі дотики супроводжувалися нанесенням ароматичних олій.

Еротичний масаж сідниць або стегон за інтенсивністю фізичної дії суттєво відрізняється від процедури з кистями або стопами. Ці місця менш чутливі, тому їх можна пощипувати та злегка поплескувати. Внутрішня частина стегна дуже чутлива до дотиків. Енергійний вплив змусить партнерку збудитися, але її слід заспокоїти ніжними погладжуваннями.

Щоб задуманий еротичний сюрприз був приємним та збуджуючим, необхідно створити відповідну атмосферу. Для цього знадобиться:

Розслабленню сприяє тепла ванна, можна розпочати еротичний масаж саме з неї. Перед дотиками обов’язково розігрівають руки та змащують їх кремом. Це зробить шкіру долонь м’якшою, пальці ніжно ковзатимуть по тілу коханої.

Обов’язковою умовою є нанесення олії або спеціального крему на руки чоловіка та тіло жінки. Якщо ви впевнені в ароматичних уподобаннях партнерки, сміливо використовуйте олію з її улюбленим ароматом.

Поверхня, на яку потрібно покласти дружину, не повинна бути м’якою. У кімнаті має бути тепло, адже під час масажу партнери оголені, а процедура триває від півгодини до години.

Еротичний масаж відбувається у різному темпі. Від інтенсивності дій залежить їхній ефект – ніжні повільні погладжування розслаблюють партнерку, а швидкі – стимулюють. У цей інтимний момент зведіть до мінімуму розмови, а краще мовчіть. Говоритимуть за вас руки, висловлюючи любов мовою ніжних погладжень та дотиків.

Особливість еротичного масажу полягає в поступовому наростанні стимулюючого впливу, який закінчиться пристрасним сексом.

Тіло жінки повне загадок, роблячи еротичний масаж, необхідно стежити за її реакцією, це дозволить виявити нові ерогенні зони.
Не починайте сеанс інтимного масажу в поганому настрої, краще перенесіть його на більш підходящий день; Добре зволожуйте шкіру рук і тіло жінки; або над головою, залежно від ділянки тіла, що масажується; Одне з правил еротичного масажу – не відривати рук від тіла. Підготуйте все потрібне в межах досяжності. Щоб не довелося вставати і відходити від дружини, порушуючи зв’язок, що встановився. Еротичний масаж – це інтимний процес, майже такий же, як секс, тому отримати задоволення можна тільки при повному взаєморозумінні і довірі партнерів.

Поради щодо виконання еротичного масажу:

Масаж дружині вдома – це приємний сюрприз від чоловіка, який хоче зміцнити емоційний контакт та пробудити сексуальну енергію жінки. Інтимний характер ласок доставить партнерці фізичну та емоційну насолоду. Погладжування різних частин тіла допоможуть краще визначити ерогенні зони. Інтимний масаж вдома не має чітких правил, головне – допомогти дружині розслабитись, переключити увагу від буденних проблем та розбудити чуттєвість.

Ефірні олії мають потужний вплив на психологічний стан жінки. Вони змушують повністю розслабитись або, навпаки, пробуджують сексуальне бажання. Але якщо ваша партнерка схильна до алергії, скористайтеся гіпоалергенним лосьйоном.