Боді масаж

Боді масаж Київ

Салон эротического массажаСтоліттями люди вивчають власне тіло, удосконалюючи себе та відшукуючи нові методи отримання насолоди. Одним із таких способів є еротичний масаж. Боді масаж це незвичайна гра, в якій лагідні дотики чергуються з поцілунками та лагідними погладжуваннями. Виконаний вправно еротичний масаж може принести не меншу насолоду, ніж фактично секс.
Щоб масаж доставив вашому чоловікові велике задоволення, подбайте про те, щоб він добре розслабився і думав тільки про вас, а не про свою роботу. Чудово сприяє розслабленню тепла ванна. Думаю, ваш улюблений чоловік не буде проти, якщо ви ласкаво потрете йому попереку або масажними переміщеннями втрети шампунь в шкіру голови. Після закінчення ванни викладаєте коханого в ліжко і починаєте масажувати.

До еротичного масажу краще переходити повільно. Тобто спочатку ви масажує його ноги і руки. На ногах і руках досить багато активних точок, тому масаж долонь і стоп не тільки посилить кровотік і зніме м’язову напругу, а й приведе його до розслабленого стану. А це вам і потрібно.

Так, у деяких чоловіків величезні пальці на ногах є ерогенною територією. Зрозумію, не кожна жінка зможе пристрасно і ласкаво цілувати взасос пальці ніг свого чоловіка, але спробувати варто.

Від ніг і рук переходимо на попереку – у вашому арсеналі ласкаві акуратні розминання та погладжування. Починати необхідно з дуже легких погладжувань, майже без тиску на шкіру.

Неспішно ви збільшуєте швидкість рухів та інтенсивність натискання. Можна рухати руками по колу або вгору-вниз. Не перестарайтеся, інакше ваш улюблений чоловік відчує себе не як у раю, а як у камері тортур.

Але, коли ви станете робити еротичний масаж чоловікові, ніжність може приспати в прямому значенні слова. Щоб чоловік не заснув протягом масажу, міняйте погладжування з поцілунками. Особливо чутливі до поцілунків нижня частина шиї, мочка місце і вуха на попереку, трохи вище за копчик.

Але, пам’ятайте і про особисті родзинки кожного чоловіка – можливо, у вашого чоловіка поцілую шиї та вуха не покличуть жодних особливих почуттів. Але він може захопитися масажем сідниць. Погладжуйте, розтирайте, можна навіть грайливо шльопнути його по попі або навіть просто покусати.